Obchodní podmínky

zboží zde vystavené lze zakoupit v našem internetovém obchodě. Veškeré objednávky jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito podmínkami, a že s nimi souhlasí. Předmětem smlouvy je pouze objednané zboží .

Internetová objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
Po správném vyplnění objednávky dostanete na Vámi zadanou adresu potvrzovací email se souhrnem objednávky a způsobem platby a dopravy.

Zboží lze vyzvednout osobně po předchozí domluvě v našem ateliéru, , 17. listopadu 214, Říčany, 25101.

Posíláme po platbě předem převodem na účet č.2200118467/2010

Vyzvednutí v ateliéru je zdarma

Zboží není skladem, * Každá položka je vyrobena na objednávku a bude odeslána do 1-2 týdnů od nákupu

Pokud chcete poradit nebo se zeptat, můžete nás kontaktovat na emailu :

myobsession@post.cz

nebo nám napsat zprávu na Facebook: https://www.facebook.com/myobsession.cz/?ref=bookmarks

nebo zavolat na číslo 735 519 818

 

Jako prodávající se zavazujeme, že údaje poskytnuté kupujícím vyplněním registračního formuláře budeme využívat pouze pro potřebu internetového obchodu.

Odstoupení od smlouvy:

Zboží zakoupené na internetu lze bez udání důvodu vrátit nepoškozené a neužívané s dokladem o koupi do 14 dnů od obdržení zboží. O této skutečnosti je nutno nás předem informovat.

Výměna zboží:

Oznámení o požadavku na změnu velikosti musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem), popř. telefonicky ve lhůtě do 5 dnů od převzetí zboží. Zásilku zasílá kupující na svoje náklady na adresu Pavla Špačková  Zelená 088 Myšlín 25164.  Zásilka musí být doručena prodávajícímu maximálně do 15 dnů od převzetí zboží.

Reklamace:

Reklamace se řídí platnými zákony ČR. Záruka na zboží je podle zákona 24 měsíců. Reklamace se nevztahuje na vady způsobené neodbornou manipulací, vlastní vinou a na vady způsobené běžným užíváním.

Provozovatel: Martin Žák, Zelená 088, Myšlín, IČ: 88776638